O nas

Auto Moto Centrum
Jarosław WAWRZYNIAK

Jako serwis samochodowy sukcesywnie pozyskujemy coraz większą rzeszę zadowolonych klientów.


Nasz autoserwis to przede wszystkim przygotowana kadra i bardzo nowocześnie wyposażony warsztat samochodowy. Profesjonalna obsługa samochodowa jest możliwa dzięki stałej dbałości o podnoszenie standardów. Auto Moto Centrum cyklicznie realizuje szkolenia kadry doradców oraz mechaników. Profesjonalny serwis samochodów osobowych stale doposażamy w pojawiające się nowinki techniczne.


Nasz warsztat


Zapewniamy sprawną obsługę w zakresie: przeglądy techniczne, diagnostyka komputerowa koła, układ zawieszenia i hamulce, komputerowa geometria pojazdu, zbieżność, mechanika pojazdowa (naprawy samochodów – silniki, elementy przeniesienia napędu, etc.) klimatyzacja i odgrzybianie, wymiana i naprawa tłumików (spawanie tłumików) , czynności eksploatacyjne (w tym oleje i inne płyny eksploatacyjne, części zamienne).

Współpracując z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi (również z zagranicy) oraz z magazynami wszystkich marek zapewniamy części samochodowe i opony w szerokim wyborze, konkurencyjnej cenie i dobrej osiągalności..

CertyfikatyNasze najlepsze umiejętności

 • Wymiana rozrządu88%
 • Klimatyzacja95%
 • Serwis opon91%
 • Wymiana sprzęgła96%

Nasza historia

 • lipiec 2014Zmiana nazwy

  1-go lipca zmieniliśmy nazwę naszego warsztatu na Auto Moto Centrum Jarosław Wawrzyniak
 • maj 2008Rozwój firmy

  Stworzono dodatkowe miejsca pracy, zakupiono komputer diagnostyczny i maszynę do zbieżności kół. Teraz w jednym miejscu możesz naprawić swoje zawieszenie i komputerowo ustawić zbieżność kół. Dzięki komputerowi BOSCH KTS z łatwością diagnozujemy usterki.
 • styczeń 2005Otwarcie warsztatu

  Otwarcie warsztatu Auto Moto Centrum Sp. z o.o. Główna działalność to podstawowe naprawy mechaniczne, sprzedaż i wymiana części i akcesoriów.